Orzeł Przeworsk - MKS Kańczuga 3:3 !! . Orzeł nie taki straszny.

Orzeł Przeworsk - MKS Kańczuga 3:3.

26' 0:1 Pilawa

39' 1:1 Wilk

43' 2:1 Gurak

55' 3:1 Strączek (karny)

72' 3:2 Grzebyk

80' 3:3 Grzebyk

Orzeł: Kurosz - Misiąg Tworzydło Strączek Kowal - Pigan Struś Wilk Barszczak Gurak Boratyn

MKS Kańczuga: Maykhrovych - Gaweł K.Borcz Sykała Argasiński - Zając Podstolak Pilawa Cichy - Majkutowski Dziedzic

Sędziowie: Damian Kublas (główny ) oraz Adam Włoch, Daniel Lorynowicz (Jarosław)

17:00. Orzeł na czerwono zaś MKS na biało-niebiesiko. Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczyna Orzeł.

7' W Świetnej sytuacji Zając strzela koło słupka. Niewiarygodne jak on tego nie trafił

10' strzał Pigana z 25 metrow koło bramki

Mks posiada przewagę

13' groźna akcja Orla i łapie Maykhrovych.

16' strzał Dziedzica broni Kurosz a dobitka Podstolaka nad bramką

26' Wojciech Pilawa z rzutu wolnego 1:0 !!

30' rożny dla Orła

36' Maykhrovych broni w beznadziejnej sytuacji.

39' 1:1 Wilk głową po dorzutce Tworzydły. Bramkarz MKS-u zaspał.

41' Gurak z wolnego i 2:1 dla gospodarzy

Przerwa. Do gola na 1:1 byliśmy lepszą drużyną a po golu gra się załamała.

17:59 MKS zaczyna drugą połowę

50' Zmiana w MKS-ie. Łukasz Borcz w miejsce Cichego.

54' Strączek z karnego i 3:1. Cząstka za Guraka w Orle.

56' żółtka kartka dla Sykały.

59' Grzebyk zmienia Zająca.

63' żółta kartka dla Misiąga za brutalny faul prostą nogą w przeciwnika narażający na poważną kontuzję. Czy sędzia bał się pokazać czerwoną kartkę gospodarzom?

69' optyczna przewaga gospodarzy

70' Stępień zmienia Boratyna. Strzał Pilawy broni Kurosz.

72' Grzebyk po podaniu Pilawy 3:2 !!!! GRAMY !!

73' żółtka kartka dla Pigana. Zmiana w Orle. Adrian Gurak za Pigana.

80' Piątek zmienia Strusia

81' dogranie przed pole karne do Grzebyka i ten kosmicznie strzela i mamy wyrównanie 3:3 !!

Bez zmian. 90 minuta. 3 minuty doliczone.

Koniec meczu. 3-3. Brawo