Już w piątek z Hurko Hureczko

W Piątek 1 września w ramach 5 kolejki klasy Okręgowej Jarosław piłkarze MKS-u zmierzą się na własnym boisku z groźną drużyną jaką jest niewątpliwie Hurko Hureczko. Spotkanie te rozpocznie zmagania w 5 kolejce zaś początek tego spotkania o godzinie 17:00. Piłkarzy MKS-u którzy w ostatniej kolejce wyszarpali remisi w Derbach z Orłem Przeworsk 3-3, czekają dwa mecze na własnym boisku z Hurko Hureczkiem oraz Biało-Czerwoni Kaszyce. Na chwilę obecną MKS zajmuje 2 miejsce z równą liczbą punktów co Sanoczanka Święte lecz posiada gorszy bilans bramkowy zaś Hurko zajmuje 8 miejsce z 5 punktami na co złożył się wyjazdowy remis w Radymnie 1-1, remis u siebie z Santosem Piwodą 1-1 oraz wygrana w ostatniej kolejce na własnym boisku z groźnym Huraganem Gniewczyna 3-1. Ponadto jedyna porażka tej drużyny nastąpiła w Przeworsku gdzie piłkarze  Hurko ulegli Orłowi 0-4. Warto dodać iż drużyna Hureczka przed sezonem dokonała dwóch poważnych wzmocnień - zespół zasilili Arkadiusz Gosa oraz Mateusz Trawka (ostatnio Polonia Przemyśl) . Miejmy nadzieję iż piłkarze MKS-u staną na wysokości zadania i nie powtórzą wpadki z ubiegłego sezonu w którym przegraliśmy na własnym boisku 0-3. Serdecznie zapraszamy na mecz.

MKS Kańczuga - Hurko Hureczko 01.09.2017r. tj piatek godz. 17:00